Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İcra nümayəndəlikləri

 

Sıra
sayı
İcra nümayəndəliyinin adı Nümayəndənin soyadı,
adı atasının adı
Əlaqə nömrələri
1 Göygöl şəhər  İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Qasımov Ceyhun Əli oğlu İş:  205-22-39
Mob:(055) 846-00-00
2 Hacıməlik qəsəbə   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Məmmədov Səbuhi Tahir oğlu İş: 206-20-05
Mob:(070) 663-38-81
3 Qızılqaya qəsəbə  İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Əhmədov İlham Mübariz oğlu Mob (050) 384-43-09
4 Aşıqlı kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Bayramov İqbal Musa oğlu İş: 207-30-04
Mob: (050) 663-49-00
5 Yeni Zod kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Hacıyev İlqar Firuddin oğlu İş: 207-00-04
Mob:(050) 620-55-30
6 Çaykənd kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Ocaqverdiyev Eşqin Mehman oğlu İş: 207-10-04
Mob:(055) 244-06-30
7 Mollacəlilli kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Məmmədov Ələddin Saləddin oğlu İş: 206-01-65
Mob:(050) 235 90 90
8 Zurnabad kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Əliyev Niyazi Aslan oğlu İş: 207-55-04
Mob:(055) 257-76-93
9 Xaqani kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Cəfərov Natiq Həsrət oğlu İş: 202-04-15
Mob:(070) 236-26-99
10 Tülallar kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Məmmədov Vahid  Yusif  oğlu Mob:(055) 586-41-39
11 Çaylı kənd  İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Əmirov Hüseyn Baloğlan oğlu  İş: 206-10-03
Mob (055) 458-12-01
12 Balçılı kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi   İş: 203-01-93
Mob:
13 Qarabulaq kənd  İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Məmmədov Etibar Köçəri oğlu İş: 207-13-09
Mob:(070) 561-78-36
14 Topalhəsənli   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Abbasov Azad  Məmməd oğlu İş: 205-22-53
Mob:(050) 526-17-92
15 Qızılca kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Abbasov Şahin Həsənqulu oğlu İş: 203-25-04
Mob:(070) 374-59-12
16 Quşqara kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Əliyev Qubar  Maarif oğlu İş: 204-00-03
Mob:(055) 792-95-77
17 Toğanalı kənd  İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Ələkbərov Xalid Ramiz oğlu İş: 207-20-04
Mob: (055) 377-47-73
18 Qırıqlı  kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Əliyev Elçin Hüseyn oğlu İş: 203-10-04
Mob:(070) 343-06-57
19 Üçtəpə  kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Rəhimov Səyavuş Qiyas oğlu İş: 205-39-21
Mob:(055) 664-76-22
20 Əlimədədli  kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Həsənov  Səbuhi Duman oğlu İş: 205-68-33
Mob: (070) 305-53-05
21 Göyçəkənd  kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Hacıyev Asif Kamran oğlu İş: 207-03-23
Mob:(050) 370-53-03
22 Sarısu  kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Quliyev Siyavuş  Rəcəb oğlu İş: 208-22-03
Mob:(055) 714-49-97
23 Nadil  kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Quliyev Vüqar Namaz oğlu İş: 204-02-57
Mob:(070) 215-25-50
24 Yeni Qızılca kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Babayev Sahil Qəzənfər oğlu İş: 203-20-02
Mob:(055) 621-17-67
25 Dozular kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Mirzəliyev İslam Məsim oğlu İş: 206-10-57
Mob: (055) 779-55-99,
26 Pənahlılar kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Mehdiyev Faiq İlyas oğlu İş: 206-12-08
Mob:(055) 599-65-56
27 Şəhriyar kənd   İnzibati  Ərazi dairəsi üzrə nümayəndəliyi Cahangirov Abdulla Şəfi oğlu İş: 207-50-04
Mob:(055) 321-38-00

 

Keçidlər