Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Aparatın strukturu

 

Soyadı, adı və atasının adı

Vəzifəsi

İş telefon

Göygöl rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının Aparatı

Rəhbərlik

Əliyev Turani Həndəm oğlu

Başçının birinci müavini

205-30-09

 

Başçının müavini – Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri

205-30-24

İbrahimova Kəmalə Xanlar qızı

Başçının müavini – İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri

205-30-29

Muradov Ramin Akif oğlu

Sektor müdiri - baş mühasib

205-30-62

Qasımov  Allahşükür Mirməhəmməd oğlu

Başçının köməkçisi

205-24-02

İbrahimova Vəfa Valeriy qızı

Böyük məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın məsul katibi

205-44-42

Hümbətov Ceyhun  Mirəzim  oğlu

Aparıcı  məsləhətçi – Yetkinlik yaşına çatmayanların işləri və hüquqlarının müdafiəsi üzrə komissiyanın uşaqlarla iş üzrə məsləhətçi – psixoloqu

205-21-47

Hacıyev Yusif Faiq oğlu

Baş mütəxəssis

205-24-00

İnformasiya təminatı və təhlil sektoru

İsmayılov Aydın İsmayıl oğlu

Sektor müdiri

205-33-65

Kazımov Qədir Viktor  oğlu

Aparıcı məsləhətçi

Ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsi

 

Şöbə müdiri

205-30-74

Hüseynov Vüqar İsax oğlu       

Baş məsləhətçi

 

Maksudlu İlkin Asəf oğlu

Böyük məsləhətçi

205-20-09

Hüquq şöbəsi

Şəbəndəyeva Təhminə Əlistan qızı

Şöbə müdiri

205-24-00

İsmayılova Nigar Rauf qızı

Məsləhətçi

İctimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsi

Rəsulov Babək Aydın oğlu

Şöbə müdirinin müavini – dini qurumlarla işin təşkilatçısı 

205-44-42

Məhərrəmli Hüseyn Hamlet oğlu

Baş məsləhətçi

205-35-04

Kazımov Elmar Səməd  oğlu

Baş məsləhətçi

Kərimli Aslan Arif oğlu

Baş məsləhətçi

205-44-42

Sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsi

Məmmədov İlqar Müseyib oğlu

Şöbə müdirinin müavini

205-31-39

Məmmədov Müzəffər Əli oğlu

Baş məsləhətçi

205-30-62

Mehdiyev Bilal Mühiddin oğlu

Baş məsləhətçi

205-31-29

Mustafayev Zaur  Ramiz  oğlu

Baş məsləhətçi

Məmmədov Fuad  Ənvər  oğlu

Aparıcı məsləhətçi

Vətən müharibəsi iştirakçıları və şəhid ailələri ilə işin təşkili şöbəsi

Balayev Sərdar İsmixan oğlu

Şöbə müdiri  5-21-47

Abbaszadə Sadiq Cavan oğlu

Böyük məsləhətçi

Memarlıq və tikinti şöbəsi

Hacıyev Vüqar Feyzulla oğlu

Şöbə müdiri – baş memar

205-30-49

Zərgərov Azəri Məmmədhüsey oğlu

Böyük məsləhətçi (mühəndis)

Rəcəbov Qismət Zülfüqar oğlu

Aparıcı məsləhətçi (mühəndis)

Sənədlərlə və vətəndaşların müraciətləri ilə iş şöbəsi

Eyvazov Ariz Əlif  oğlu

Şöbə müdiri

205-30-14

Verdiyeva İlhamə Bəhram qızı

Məsləhətçi (kadrlar üzrə işin aparıcısı)

Hacıyeva Fəridə Oqtay qızı

Məsləhətçi

Mirzəliyeva Aysel Həmid qızı

Məsləhətçi

Xidmət heyəti

Abbasov Asif  Qiyas  oğlu

Baş mütəxəssis – sürücü

205-30-64

Abbasov Zaur Qəmşid oğlu

Baş mütəxəssis – sürücü

Hacıyev Qələndər Teymur oğlu

Baş mütəxəssis – sürücü

Əliyev Zaur Arif oğlu

Baş mütəxəssis- sürücü

Allahverdiyev Əliyusif  Mürsəl oğlu

Baş mütəxəssis – komendant

 

 
Keçidlər